AD plus

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání


       

Dárkový poukaz

Navštivte nás

 

Všechny námi nabízené poznávací, jednodenní i lyžařské zájezdy lze zorganizovat v jakémkoliv jiném termínu z kterékoliv části České republiky. Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy. Děkujeme...

Last minute na mail

GO Parking

Parkování letiště Praha

O nás

 

Firma AD plus byla založena dne 21.4. 1993  fyzickou osobou Ing. Adolfem Štychem.

 

Po novelizaci zákona č. 159/1999 Sb. jsme se stali cestovní kanceláří. Naši "Koncesní listinu"  si můžete prohlédnout online na webu - Koncesní listina,  - nebo je k nahlédnutí v naší kanceláři. Pojištění cestovní kanceláře naleznete v sekci Dokumenty.

 

Naší specializací jsou od svého založení pobytové zájezdy v jižním Španělsku - letovisko Oropesa del Mar ( 90 km od Valencie na pobřeží Costa del Azahar).

V zimě pořádáme zájezdy na lyže do Rakouska a Itálie. Pořádáme také zájezdy na sportovní utkání v ČR i v zahraničí, zájezdy na muzikály, koncerty a dětské zájezdy např. Legoland, Geiselwind, Disneyland, Plohn, koupání ve Weidenu, v Ambergu a nově i Tropické ostrovy u Berlína.

Svým osobitým a  individuálním přístupem ke všem klientům se snažíme odlišit od "těch agentur" kde nevíte, ani s jakou cestovní kanceláří cestujete. Pravidelně ověřujeme pojištění proti úpadku u všech našich partnerských kanceláří, shromažďujeme zpětné vazby od našich klientů a snažíme se doporučovat jen ty nabídky, se kterými máme osobní zkušenost nebo jsou v naší nabídce již řadu let.

 

Navštivte nás ...

 

 

 

Vytvářím objednávku...